Kdo jsme

O nás

Dobrý den!

Jsme Julia a Michal, tvůrci tohoto webu a veškeré krásy, která je zde nabízena.

O nás. K jeho vytvoření nás inspirovala naše dcerka Mila, která se narodila před 3 lety. Když jsme nenašli kvalitní a designové držáky na dudlíky a chrastítka, které by nám vyhovovaly, rozhodli jsme se je vyrobit sami. Výsledek nadchl nejen nás, ale i všechny naše přátele – začaly se objevovat první žádosti na výrobu něčeho podobného i pro jejich děcka. Otázka, co zajímavého a neobvyklého darovat dítěti, je vždy aktuální a jmenný doplněk bude nejen užitečným dárkem, ale bezpochyby zůstane na památku. Tak náš koníček se rozrostl na rodinný podnik, který přináší velké potěšení a hlavně radost z toho, že se podílíme na něčím štěstí, a pocit spokojenosti po každé zpětné vazbě, kterou nám zanecháte! S láskou pro vás, Julia, Michal a Mila.

Díky vám dostal náš eShop HappyKidsPraha prestižní certifikát OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY od Heureky, a stal se tak jedním z e-shopů, kterým zákazníci dlouhodobě důvěřují. Děkujeme za kladné recenze a slibujeme stejně kvalitní, né-li kvalitnější služby i v dalších letech.

Ověřeno zákazníky pro obchod HappyKidsPraha

3219

vyřízených objednávek

405

pozitivní recenze

99%

spokojených zákazníků

SPECIFIKACE VÝROBKU

Při výrobě našeho registrovaného výrobku se používají výhradně ekologicky šetrné a bezpečné materiály vyrobené v Německu, které prošly příslušnou certifikací podle standardů EN 12 586 a DIN-EN 71-3.

Základ.

V každém z našich výrobků je silná nylonová nebo saténová šňůra, která má několik skrytých uzlů zatavených kvůli odolnosti při vysokých teplotách.

Korálky.

Všechny korálky jsou vyrobeny ze dřeva a pokryty nealergickou barvou na bázi vody, absolutně bezpečné pro kojence, používají se při výrobě hraček pro děti, nádobí a dalších výrobků, které jsou v kontaktu s potravinami.