O nás

Dobrý den!

Jsme Julja a Míša, tvůrci tohoto webu a veškeré krásy, která je zde nabízena.
K jeho vytvoření nás inspirovala naše dcerka Mila, která se narodila před 3 lety. Když jsme nenašli kvalitní a designové držáky na dudlíky a chrastítka, které by nám vyhovovaly, rozhodli jsme se je vyrobit sami. Výsledek nadchl nejen nás, ale i všechny naše přátele – začaly se objevovat první žádosti na výrobu něčeho podobného i pro jejich děcka. Otázka, co zajímavého a neobvyklého darovat dítěti, je vždy aktuální a jmenný doplněk bude nejen užitečným dárkem, ale bezpochyby zůstane na památku. Tak náš koníček se rozrostl na rodinný podnik, který přináší velké potěšení a hlavně radost z toho, že se podílíme na něčím štěstí, a pocit spokojenosti po každé zpětné vazbě, kterou nám zanecháte! S láskou pro vás, Julja, Míša a Mila.

Velký výběr!

Velký výběr barev s různými jmény a různými sadami korálků. Dřevěné korálky. Plastová, dřevěná a silikonová písmenka.

Přírodní dřevo!

Všechny tyto doplňky jsou vyrobeny z hypoalergenních a zdravotně nezávadných materiálů.
Korálky jsou ze dřeva, ty se mohou okusovat i olizovat.

Maminky doporučují!

„Rychlé dodání, skvělá domluva a krásné zboží. Mohu jen doporučit :)“

vyřízených objednávek

pozitivní recenze

%

spokojených zákazníků

Díky vám dostal náš eShop HappyKidsPraha prestižní certifikát OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY od Heureky, a stal se tak jedním z e-shopů, kterým zákazníci dlouhodobě důvěřují. Děkujeme za kladné recenze a slibujeme stejně kvalitní, né-li kvalitnější služby i v dalších letech.

SPECIFIKACE VÝROBKU

Při výrobě našeho registrovaného výrobku se používají výhradně ekologicky šetrné a bezpečné materiály vyrobené v Německu, které prošly příslušnou certifikací podle standardů EN 12 586 a DIN-EN 71-3.

Základ.
V každém z našich výrobků je silná nylonová nebo saténová šňůra, která má několik skrytých uzlů zatavených kvůli odolnosti při vysokých teplotách.

Korálky.
Všechny korálky jsou vyrobeny ze dřeva a pokryty nealergickou barvou na bázi vody, absolutně bezpečné pro kojence, používají se při výrobě hraček pro děti, nádobí a dalších výrobků, které jsou v kontaktu s potravinami.