Portfolio HappyKidsPraha

Jak to všechno začalo?

Když se nám narodila dcera Mila, dlouho jsme pro ni nemohli najít vhodné chrastítko a šidítko. V určitém okamžiku jsme si řekli: co když si je vyrobíme sami? Naštěstí maminka má dobrou fantazii a tatínek je kutil. Naše první výrobky se zalíbily nejen naší dceři, ale také všem kamarádům, kteří už mají nebo teprve čekají dítě. Mnozí nás požádali, abychom pro ně vyrobili podobné doplňky, a tak se stali našimi prvními zákazníky 🙂 Od té doby náš malý koníček se změnil v podnikání, které nás baví a každý den přináší radost nám i všem našim zákazníkům.

Jaké výrobky najdete v naší nabídce?

Našim zákazníkům nabízíme široký výběr dětských doplňků: držáky na dudlíky, chrastítka, přívěsky, řetízky na kočárky, personalizované fotorámečky, koláže a dřevěná jména s porodními údaji. Při výrobě zboží bereme v úvahu všechna přání klienta: můžeme pro vás vybrat jedinečný design, aplikovat na výrobek jakékoliv údaje o dítěti a dekoraci podle vašeho vkusu.

Naše výrobky jsou tou nejlepší volbou pro jedinečný a nezapomenutelný dárek k narození, propuštění z porodnice, prvním narozeninám nebo křtinám miminka. Doplňky se stanou věčnou připomínkou nejlepší události ve vašem životě a také dokonale zapadnou do interiéru.

Rádi vám přineseme radost do vašeho domova! Vaše Julja, Miša a Mila. Portfolio HappyKidsPraha.

Klip na dudlík

Klip na dudlík bude skvělým dárkem nejen pro dítě, ale i pro jeho rodiče. Držák zabrání spadnutí dudlíku na zem a udrží ho tak v čistotě.
Koupit teď

Chrastítka pomáhají rozvíjet jemnou motoriku, hmatové vnímání světa a jsou schopné zabavit děti ve chvílích, kdy je potřeba udělat něco v domácnosti.
Koupit teď

Chrastítko

Řetízek na kočárek

Řetěz na kočárek se jménem vašeho dítěte je dokonalým dárkem k narození nebo ke křtu. Je vyroben z lásky výhradně z bezpečných certifikovaných materiálů.
Koupit teď

Set je vyrobený z ekologicky šetrných materiálů, které splňují evropské normy dětských hraček. Součástky jsou vyrobené z materiálů nejvyšší kvality, odolné vůči vlhkosti a opotřebení.
Koupit teď

Set chrastítko a klip

Klíčenky

Klíčenka je vynikající dárek pro každou příležitost, kterým můžete obdarovat své příbuzné či přátelé. Na klíčenku můžete zadat své jméno, jméno dítěte, datum narození nebo jakýkoliv jiný popis.
Koupit teď

Jméno s porodními údaji je nejlepším dárkem pro rodiče k návratu z porodnice. Mohou si jej objednat maminka a tatínek, novopečení babička a dědeček, strejdové a tety mrňouska.
Koupit teď

Dřevěný fotorámeček s porodními údaji