Varianty písmenek

Zobrazit všechny výrobky…

Plastová, silikonová a dřevěná písmenka

Kostičky s písmeny Vám pomůžou personalizovat řetízky na šidítka a kočárky a přívěsky na klíče. Pomocí kostiček s písmeny ze dřeva, plastu nebo silikonu vytvoříte dárek, který vyjadřuje upřímnost jedinečným způsobem.

Silikonové kostičky mají velikost 12 mm. Tyto kostičky s písmeny splňují nejvyšší požadavky a dají se z nich vyrobit vynikající držáky na dudlíky, chrastítka a řetízky na kočárky. Úhly kostiček s písmeny jsou zaoblené a mají délku hrany 10 mm. Silikonové kostičky neobsahují bisfenol A (BPA) a splňují požadavky potravinového práva a požadavky normy DIN-EN 71-3.
Silikon je bezpečný a odolný materiál bez chuti a vůně, který nebarví a není toxický. Silikon je velmi měkký a příjemný na prořezávání zoubků.

Dřevěné kostičky mají délku hrany 12 mm. Naše kostičky jsou vyrobeny z přírodního javorového dřeva. Všechny kostičky jsou vyráběny v Německu a splňují evropskou normu DIN-EN 71-3. Kromě toho, všechny úhly jsou zaoblené, a proto jsou kostičky ideální pro výrobu dětských hraček. Písmenka na dřevěných kostičkách jsou vytištěná.
Úhly kostiček s písmeny jsou zaoblené a mají délku hrany 11 mm.

Plastové kostičky s písmeny mají délku hrany 10 mm a odpovídají standardu DIN-EN 71-3. Plastové kostičky s písmeny se perfektně hodí pro řetízky na dudlíky, chrastítka, řetízky na kočárky atd. Nestírají se, nepraskají a jsou trvanlivé.

Klip na dudlík se jménem vašeho dítěte bude skvělým dárkem nejen pro dítě, ale i pro jeho rodiče. Držák zabrání spadnutí dudlíku na zem a udrží ho tak v čistotě. Držák je připojený k oděvu pomocí klipu, který je velmi pohodlný a hygienický. Kromě toho se stane zajímavou a vzrušující hračkou pro dítě a pomůže mu v rozvoji jemné motoriky, v poznávání barev a tvarů. Držák je zároveň dekorací, která vzbudí dojem v očích vašich přátel a známých. Délka držáku je přibližně 28-30 cm, kterou lze na vaše přání zkrátit nebo prodloužit.

Chrastítko je první hračkou vašeho dítěte. Pomocí něhož začíná zkoumat svět. Chrastítka pomáhají rozvíjet jemnou motoriku, hmatové vnímání světa a jsou schopné zabavit děti ve chvílích, kdy je potřeba udělat něco v domácnosti. Chrastítka jsou vyrobena z ekologicky šetrných materiálů v souladu s evropskými předpisy o dětských hračkách. Chrastítko má 12 cm. Není to jen hračka, ale i dekorace, která vzbudí dojem v očích vašich přátel a známých.

Řetízek na kočárek se jménem vašeho dítěte je dokonalým dárkem k narození nebo ke křtu. Je vyroben z lásky výhradně z bezpečných certifikovaných materiálů. Řetěz slouží k několika účelům. Za prvé, jasné zvonky a kolečka přitahují pozornost dítěte, zaměstnávají jeho malé ručičky, pomáhají rozvíjet jemnou motoriku a smyslové dovednosti. A za druhé, řetěz slouží jako originální dekorace kočárku, zvýrazní vás i dítě ve vašem okolí.

Zastavte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *