Klip na dudlík

Klip na dudlík hrají důležitou roli v životě dítěte.
V dnešní době většina miminek cucá šidítka. Často děti pouští z rukou nebo plivou na zem dudlík, zatímco maminky mnohokrát starostlivě dělají jedno a totéž – sterilizují jej. Aby dítěti nepadal dudlík a maminka ho pak nemusela pořád sterilizovat, musí se připevnit k oblečení dítěte nebo ke kočárku, a to pomocí spolehlivého, bezpečného pro miminko, vyrobeného z kvalitních a ekologických materiálů držáku na dudlík.

Naše klipy jsou vyrobeny z přírodního javorového dřeva. Všechny klipy jsou vyráběny v Německu a splňují evropskou normu DIN-EN 71-3. Materiály používané pro barvení jsou odolné proti slinám, neblednou a mají bezpečné složení, a proto jsou vhodné pro kojence. Kovová spona pro připnutí řetízku k šidítku je nerezová a neobsahuje příměsi niklu.

I když dítě není zvyklé na dudlík, držák bude stejně sloužit svému malému majitelovi nebo majitelce. S pomocí držáku je možné zafixovat hračky nebo kousátka, které také často padají na zem. Řetízek na šidítko je jedním z nejdůležitějších doplňků pro kojence, protože díky řetízku se šidítko neztrácí. Již dlouho existuje tendence psát na řetízku na dudlík jméno dítěte. Aby Váš řetízek na šidítko vynikal mezi standardními výrobky, nabízíme velký výběr barevných a tématických korálků. Uděláme pro Vás exkluzivní držák na dudlík, který bude nejen individuální, ale určitě Vám zůstane na památku.

S výběrem našeho klipa na dudlík budete Vy a vaše dítě zcela spokojeni, protože vždy chceme svému dítěti koupit to nejlepší.

Zastavte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *