Fotografie šťastných děti

Sety, klip na dudlík a chrastítko se jménem vašeho dítěte.

Chrastítka hrají důležitou roli v životě dítěte. S jejich pomocí si děcko osvojuje různorodý svět věcí, seznamuje se s jejich vlastnostmi a schopnostmi, učí se komunikovat s okolním světem. Chrastítka aktivují orgány hmatu, zraku a také instinkt hry u dítěte. Jak dítě roste a rozvíjí se, začíná projevovat zájem o hračky, jejichž vlastnosti jsou pro něj srozumtelné, proto je tak důležité vybírat je podle věku. Pak bude dítě motivováno k tomu, aby se naučilo nové věci.

V dnešní době většina miminek cucá šidítka. Často děti pouští z rukou nebo plivou na zem dudlík, zatímco maminky mnohokrát starostlivě dělají jedno a totéž – sterilizují jej. Aby dítěti nepadal dudlík a maminka ho pak nemusela pořád sterilizovat, musí se připevnit k oblečení dítěte nebo ke kočárku, a to pomocí spolehlivého, bezpečného pro miminko, vyrobeného z kvalitních a ekologických materiálů držáku na dudlík.

Klip na dudlík se jménem vašeho dítěte bude skvělým dárkem nejen pro dítě, ale i pro jeho rodiče. Držák zabrání spadnutí dudlíku na zem a udrží ho tak v čistotě. Držák je připojený k oděvu pomocí klipu, který je velmi pohodlný a hygienický. Kromě toho se stane zajímavou a vzrušující hračkou pro dítě a pomůže mu v rozvoji jemné motoriky, v poznávání barev a tvarů. Držák je zároveň dekorací, která vzbudí dojem v očích vašich přátel a známých. Délka držáku je přibližně 28-30 cm, kterou lze na vaše přání zkrátit nebo prodloužit. Všechna písmenka jsou bez háčků a čárek.

Zastavte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *